מבצעים והנחות בקניית משקפיים

מפעם לפעם ניתן למצוא מבצעים מיוחדים של קניית משקפיים, עדשות מגע או זוג נוסף בקניית זוג ראשון. האם המבצע אמיתי? האם המחיר זול באמת או שהמחיר עלה לקראת המבצע וירד באופן מלאכותי למטרת המבצע? האם באמת מקבלים זוג נוסף במתנה או שהזוג הנוסף מתומחר ומחושב מראש במבצע? קשה להשוות בין מחירים שונים של משקפיים. קיימים סוגים שונים ורבים של מסגרות, עדשות משקפיים, מותגים פרטיים, חומרי גלם שונים ועוד פרמטרים שונים אשר קשה להבדיל ביניהם. כיצד לדעת מה המבצע הטוב באמת, מה כדאי לקנות והיכן, מה המשקפיים המשתלמים ביותר עבורך ומה לעשות? הקו המנחה במבצעי קניית משקפיים ועדשות הינו פרסום מוצרים בסיסיים במחיר זול במיוחד, וכאשר הלקוח מגיע לחנות לנסות ולמכור לו מוצרים טובים ואיכותיים יותר. בדרך כלל יהיה ניתן להשיג גם את המבצע הבסיסי ביותר, ואם המרשם למשקפיים אינו גבוה, יש צורך בזוג משקפיים ספייר או התקציב נמוך, ניתן לנצל את המבצע ולרכוש את המשקפיים לפי מבצע זה.

טיפים לזיהוי מבצעים בתחום אופטיקה, משקפיים, משקפי שמש ועדשות מגע
האם יש מבצעים טובים ואמיתיים בקניית משקפיים, משקפי שמש, עדשות מגע ותמיסות לעדשות מגע?

מבצע 1+1

קונים זוג משקפיים אחד ומקבלים זוג משקפיים נוסף. המבצע הינו בדרך כלל מבצע אמיתי וטוב. כדאי לברר אם יש מחיר מינימלי עבור הזוג הראשון מכיוון שהמבצע תקף לפעמים רק כאשר זוג משקפיים ראשון הינו מעל מחיר מסוים. יש לבדוק מה מחיר עדשות משקפיים בזוג הנוסף. ברוב המקרים העדשות בזוג השני הינן חינם אבל הן עדשות פשוטות ובסיסיות. תמיד קיימת האפשרות לשדרג את עדשות המשקפיים בזוג מתנה לעדשות טובות יותר בתוספת מחיר. אם התוספת אינה גבוהה כדאי תמיד לעשות עדשות טובות יותר.
איך יודעים אם המחיר של המשקפיים הוא המחיר האמיתי, או שהעלו אותו במיוחד עבור המבצע?
במסגרות משקפיים רבות יש מדבקת מחיר על גבי המסגרת, ניתן להתבונן במדבקה ולראות האם היא נראית חדשה או ישנה. במקרה של מדבקה חדשה, יתכן שהחנות שינתה את המחיר כדי לתת הנחה גדולה יותר עבור המבצע. אם המדבקה או תג המחיר נראים משומשים, יתכן שהמחיר הנקוב עליהם הוא המחיר המקורי של המשקפיים. במקרים רבים החנות מחליפה את מדבקות המחיר כדי לשמור על מראה חדש ונקי, ולא עקב שינוי מחיר. עדשות עם ציפויים תמיד עולות יותר, אך הן באיכות טובה יותר והראייה בהן יותר ברורה. כיום ניתן להשיג עדשות עם ציפויים (כמו ציפוי נגד השתקפות AR אנטי-רפלקס) בעדשות זולות במיוחד בעלות איכות ירודה או בינונית. כדי לדעת אם העדשה איכותית וטובה יש לברר מה האחריות לגבי הציפוי. עדשות משקפיים מאיכות טובה הכוללות ציפוי, אינן מתקלפות, והציפוי אינו יורד מהן. לכן עדשת משקפיים עם ציפוי אשר יש לה אחריות על הציפוי, לתקופה של יותר משנה, אמורה להיות עדשה איכותית. יש לברר לגבי חלקי חילוף למשקפיים. במידה ויש חלקי חילוף הדבר מראה שהמסגרת איכותית פחות או יותר. לעיתים יש מסגרות משקפיים שנשארו משנים קודמות והחנות מעונינת להוריד את המחיר למסגרת זו כדי לפנות מקום לסחורה חדשה. זו הזדמנות טובה לרכוש מוצר איכותי במחיר זול, ומבצעים רבים מתבססים על תופעה זו.

המשך קריאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *