השכרת רכב | ליסינג תפעולי | ליסינג פרטי

ליסינג (שכר מכר) הינה שיטה מקובלת המאפשרת רכישת מוצרים שונים או שרותים על ידי מימון של חברה חיצונית. המילה ליסינג מוזכרת בדרך כלל בהקשר לליסינג רכב, הנפוצה בעיקר בחברות הייטק או בחברות המעונינות להטיב עם העובדים. לאחרונה הולכת ותופסת מקום תופעה של ליסינג פרטי, המאפשרת קבלת רכב חדש תמורת תשלום חודשי, במעין שכירות, ואף רכישת הרכב לאחר תקופה מסוימת בתנאים שסוכמו מראש. AIG מבצע ביטוח רכב מחיר מיוחד ביטוח באינטרנטמקום עבודה המשקיע ברכב ליסינג יכול למנף את ההשקעה ולקבל זיכויי מס שונים תמורתה אשר ערכם מסתכם באלפי שקלים לשנה עבור עובד אחד.
לאחרונה חלו מספר שינויים בהקשר למס המשולם על הטבת ליסינג מצד המעביד. לחצים נרחבים מצד חברות ההשכרה על המחוקק הקטינו את המס הדרוש ואת הפגיעה בתכנית הנפוצה. בליסינג קיימות שתי שיטות עקריות: ליסינג מימוני בו הלקוח משלם עבור אחזקת הרכב או הציוד וליסינג תפעולי בו חברת הליסינג משלמת גם עבור ההוצאות השוטפות כגון דלק, טיפולים ואחזקה. מעצם טיבה של העסקה, עלותה החודשית גבוהה יותר מליסינג מימוני.
קיימים סוגי ליסינג שונים נוספים שלא יפורטו כאן עם כדאיות ליסינג משתנה בהתאם לתנאים שונים : ליסינג פרטי, ליסינג אקדמאי, ליסינג עיסקי קבוצתי ועוד.
שווי שימוש ברכב ליסינג משתנה בהתאם לרכב הליסינג עצמו, האם רכב הליסינג מיועד למכירה, האם זהו ליסינג יד שניה או ראשונה, ערך מס ליסינג עבור החברה או המשכיר הפרטי, האם זהו ליסינג קבוצה 2 או קבוצה 1, דגם הרכב- ליסינג טויוטה למשל עשוי להיות שונה מלסינג רכב מיני או ליסינג אופנוע, ליסינג משאית או ליסינג עבור קבוצה כמו מגזר עסקי.

חברות העוסקות בשיווק רכבים בשיטת ליסינג


אלבר ליסינג, אמפא ליסינג, קופל ליסינג, דביס ליסינג, אלפא ליסינג, דורנט ליסינג, אלדן ליסינג, גלי ליסינג, ניו קופל ליסינג, דיסקונט ליסינג, פמה ליסינג, אהרוני ליסינג, הרץ ליסינג, אוטו ליסינג, לאומי ליסינג, ליסינג יונדאי, שלמה ליסינג, ליסינג מאזדה. חפש מידע נוסף באתרים של חברות אלו.
עמוד זה נותן מידע חלקי בנושאי רכב ליסינג, חברות ליסינג, מס ליסינג, מכירת רכב ליסינג ועוד.יש לברר את המידע מול חברת ההשכרה או גורמי המס המתאימים. השימוש במידע הינו על אחריותך בלבד!

השכרת רכב בארץ ובחול

בטרם מחליטים על שכירת רכב בחוץ לארץ יש לוודא היטב את יתרונות הרכב השכור במדינה אליה נוסעים. לעתים רבות הנסיעה בתחבורה ציבורית עשויה להיות משתלמת מבחינה כספית, מהנה יותר מבחינה תירותית וחסכונית מבחינת זמן חיפוש חניה, תחנות דלק והתמצאות בדרכים. רוב המדינות המתוירות ערוכות לקליטה נוחה ומהירה של תיירים, והתחבורה הציבורית מותאמת לדרישה זו. ישנן מדינות בהן השכרת רכב הינה צעד שגוי ולא נכון מבחינת התייר. אם אינך מתכנן לצאת מאזור המלון ומרכז העיר עליך לשקול מה יהיו יתרונות הרכב השכור עבורך והאם לא כדאי להשתמש בתחבורה הציבורית. יתרונות הרכב השכור בחו''ל:
גמישות רבה ללא תלות בתחבורה ציבורית
אפשרות לנסיעות וטיולים מחוץ לעיר, לרבות באיזורים כפריים ללא תלות בקבוצה מטיילים או הסעה.
שליטה מלאה בתכנון היום ולוח הזמנים.
נוחות מבחינת מטען אישי וציוד לטיול.

כיצד לבחור חברת השכרה, ומה כדאי לדעת לגבי השכרת רכב ובחוץ לארץ- עצות


סקר מחירים הינו חובה! התחרות בין החברות גדולה, ותמיד ניתן למצוא מבצעים מיוחדים, הנחות ושדרוגים.
גם בחברה מסוימת עלולים להיות פערים שונים במחיר, כדאי להשוות מכירי השכרת הרכב כפי שמופיעים בפרסום באמצעי התקשורת, באתר החברה ואף באינטרנט.
מומלץ להקדים ולהזמין את הרכב כבר בשלב של הזמנת כרטיסי הטיסה, ובכל מקרה זמן רב לפני הנסיעה. הזמנה בלחץ של הרגע האחרון עשויה להתבטא במחירים מופקעים וברכבים מדרגה נמוכה מהרצוי. השכרת רכב בתקופות לחץ כגון תקופות טיולים מוגדרות, זמני נחיתות עמוסים וכדומה עשויה להקפיץ את המחיר באופן זמני בהתאם להיצע המכוניות והביקוש לשכירת רכב.
כאשר מקבלים הצעת מחיר טובה יש לוודא שהדבר אינו בא על חשבון תנאים שונים של השכרת הרכב.
יש לבדק האם ניתן לבטל את שכירת הרכב, מה עלות הביטול אם קיימת והאם ניתן להעביר את שכירת הרכב לנהג אחר במקומכם.
הקפידו לקבל מספר שובר הזמנה, ולאת מספר ימים טרום הנסיעה ששכירת הרכב בתוקף ומעודכנת במחשבי החברה המשכירה.
כדאי לשכור רכב מחברה גדולה, גם אם המחיר גבוה מעט יותר מחברות קטנות או מקומיות. הדבר מבטיח שירות טוב יותר במקרה של בעיה או תקלה. זמן הטיול מוגבל מעצם טיבו, וכל בזבוז, אפילו של חצי יום, שווה ערך לסכום כספי רב.
כדאי להזמין את הרכב כבר בארץ בזכות מספר סיבות חשובות, העסקה מתבצעת בשפת האם או בשפה מובנת, התשלום נעשה במטבע ישראלי ללא כל עמלות חליפין ואף בתשלומים בכרטיס אשראי מקומי (בניגוד לכרטיס אשראי בחוץ לארץ בו לא ניתן לשלם בתשלומים) ובעיקר עקב בעובדה שמשכיר הרכב מקבל יחס סביר ולא יחס של תייר שאינו מבין בעסקה המקומית.
בהשכרת רכב קיימים מרכיבים נוספים מעבר לשכירות הבסיסית. כדאי לברר מראש מה התשלומים הנוספים שיש לשלם, מה עלותם והאם יש להחזיר את הרכב עם מיכל מלא או לא.
תשלומים נפוצים הקשורים להשכרת רכב הם ביטוחים, מיסים, אגרות מקומיות, תשלום עבור החזרת הרכב במקום שונה מנקודת המוצא ועוד.
מחירי השכרת רכב תלויים בגורמים רבים ואין מחירון השכרת רכב קבוע.
כדאי לבדוק מה חוקי הנהיגה במדינה אליה נוסעים. האם יש הגבלת גיל מסוימת, צריך רשיון מיוחד או חוקי תנועה מיוחדים.
התעקשו על רכב בטיחותי ככל האפשר, רצוי מאוד עם מכשיר GPS, גם אם הדבר כרוך בתשלום נוסף וכמובן רדיו-דיסק איכותי. בנסיעות ארוכות מוזיקה הינה דבר חיוני שמוסיפה לבטיחות הנסיעה.
השכרת רכב מפואר עלולה להיות יקרה במיוחד, הקפידו קודם על נושא הבטיחות יותר מאשר המראה החיצוני או שם חברת הרכב.
בקשו כסא בטיחות לילדים במידת הצורך. אם לא הזמנתם מראש יתכן שתאלצו לבזבז זמן רב על השגת כסא מתאים לרכב!
מותר לנסוע 200 קילומטר לשעה? לא חייבים לנצל את האפשרות! רוב הנהגים בישראל אינם מורגלים לנסוע במהירויות גבוהות שכאלו. תוך זמן קצר לא מרגישים במהירות הגבוהה, אך מרחק הבלימה בשעת חרום מתארך מאוד. לכן אם אינך מורגל בנסיעה מסוג זה, המנע מפעלולים ונהיגה לא זהירה. נהג כמו שהיית נוהג בארץ ואף זהיר יותר מהרגיל.
השכרת רכב לנהג חדש עשויה להיות מלווה בקשיים שונים. ולכן השכרת רכב נהג חדש יכולה לעלות יותר כסף מאשר לנהג ותיק.
בארץ ניתן להשכיר רכב ליום, הדבר יעיל מאוד בטיולים של יום מחוץ לעיר.

השכרת רכב בחול וחברות ידועות להשכרת רכב בחו''ל

בדוק וחפש מידע במיוחד לגבי השכרת רכב איטליה, השכרת רכב בגרמניה, השכרת רכב בארה''ב, השכרת רכב ניו זילנד, השכרת רכב באירופה, השכרת רכב בסין, השכרת רכב גרמניה, השכרת רכב ארצות הברית, השכרת רכב בצרפת, השכרת רכב בשוויץ, והשכרת רכב ברומניה.

כדאי מאוד לא לחפש מציאות או להשכיר רכב במחירים שנראים נמוכים מהרגיל. תמיד מומלץ לגשת לחברה ידועה כגון: הגר השכרת רכב, אלבר השכרת רכב, ניו קופל השכרת רכב, סיקסט השכרת רכב, שלמה השכרת רכב, אלדן השכרת רכב, הרץ השכרת רכב, פרי השכרת רכב, אביטל השכרת רכב, אביב השכרת רכב, השכרת רכב ירושלים, אויס השכרת רכב, השכרת רכב חיפה, תמיר השכרת רכב, השכרת רכב אילת, חברת השכרת רכב טבריה, אוויס השכרת רכב, אופרן השכרת רכב, השכרת רכב באר שבע, טרפיק השכרת רכב, בסט השכרת רכב, אלמו השכרת רכב, השכרת רכב עפולה ועוד חברות נוספות. לקבלת מידע נוסף הכנס לאתר של חברת ההשכרה עצמה.
שם לב, עמוד זה נותן מידע חלקי לגבי השכרת רכב, השכרת רכב בישראל, השכרת רכב בחו''ל, השכרת רכב מסחרי ועוד. השימוש במידע על אחריותך בלבד. בדוק וודא עם חברת ההשכרה באופן אישי בהתאם למקרה שלך.


השכרת רכב | ליסינג khxhbd,vafr, rfc ctr. ucjuk,aknv bhu-eupk,rfc afur