פתרונות מתקדמים לבריאות ואסטטיקת העיניים

בשנים האחרונות נכנסו לענף רפואת העיניים פתרונות חדשים, יעילים ובטוחים, באזור הצפון הוקם מרכז רפואי חדש המטפל בכל תחומי הבריאות והאסטטיקה של העין.

המרכז עוסק באוקולופלסטיקה, הווה אומר- ניתוחים וטיפולים פלסטיים, קוסמטיים ושיקומיים. כבר 50 שנה עוסקים בתחום זה בארה”ב ונותנים טיפול ומענה מקצועי על קו התפר בין בריאות העין ואסתטיקה. כיום קיימים מכשירים מדויקים, ציוד מודרני ושיטות עבודה חדשניות שמאפשרות לבצע ביתר קלות ובביטחון גבוה יותר מבעבר מגוון ניתוחים כגון הרמת גבות, הסרת נגעים באזור העיניים ובעיות בעפעפיים. לרשות הרופאים יש כיום מכשירים מתקדמים יותר ושיטות עבודה בטוחות ככל הניתן. דבר זה משפר את תוצאות הטיפול והן נשמרות לזמן ארוך יותר מבעבר.

היתרון של מרכז רפואי מעיין הוא הזמינות שלו באזור הצפון והאפשרות לקבל טיפול ע”י רופאים מומחים בתחום בלי לנסוע לת”א או לירושלים.

ניתוח מתיחת עפעפיים

ניתוח מתיחת עפעפיים הינו הניתוח הנפוץ ביותר כיום בתחום האוקולופלסטיקה.

הניתוח חיוני כדי להתגבר על השפעת הגיל באזור הפנים ובעפעפיים. יש גורמים שונים שמשפיעים על מראה העפעפיים וביניהם גורמים תורשתיים, חשיפה לשמש, הצטברות שומן, מחלות עור וכדומה. כל אלו עלולים לגרום לעור נפול, קמטים בזויות העין, קפלי עור מוגזמים בעפעפיים העליונים והתחתונים ומראה מבוגר ולא מחמיא באופן כללי. ד”ר ישראלי דוד, הינו מנתח בכיר במרכז הרפואי המתקדם לניתוחי עיניים “מעין”, ומנתח בכיר במחלקת העיניים במרכז הרפואי “כרמל”. לדבריו, טרם הניתוח יש לאבחן את המצב אמצעות סדרת בדיקות מגוונות ביניהן בדיקת יצירת דמעות, בדיקת חדות ראיה ובדיקת לחץ תוך עיני IOP. בנוסף נבדקת בריאות העין באופן מקיף, רשתית העין, הקרנית, תנועות עיניים ועוד וכל אלו נלקחים בחשבון טרם ביצוע הליך רפואי כלשהו.

האם ניתוח עפעפיים מסוכן?

המנתח הבכיר במרכז הרפואי “מעין”, ד”ר יואב ורדיזר המשמש גם בתפקיד מנהל תחום העפעפיים, ניתוחי דרכי דמעות וארובת העין במרכז הרפואי “בני ציון”, מספר כי ניתוחי עפעפיים נחשבים לבטוחים יחסית ולבעלי אחוז הצלחה גבוה ביותר.

זמן הניתוח נע בין חצי שעה לשעה וחצי בהרדמה מקומית.
בעפעפיים תחתונים מסיר בניתוח את עודף השומן ומותחים את הרקמות לקבלת מראה רענן וצעיר. לעומת זאת, אם בניתוח בעפעפיים עליונים מסירים את כיסי השומן, אם יש עודפי העור הם יוסרו גם הם וכאשר צריך יבצעו בניתוח הרמת גבות.

זמן ההתאוששות הינו כשבוע עם טיפול תומך לאזור ע”י קרור, משחות ומנוחה. התפרים מוסרים אחרי כשבוע ולעיתים לפני, והנפיחות יורדת במהלך השבועות אחרי הניתוח.

תוצאות ניתוח עפעפיים שארות בדר”כ לזמן ממושך וסביר שלא יהיה צורך בניתוח נוסף בעתיד.

*רוצים להיוועץ בד”ר ורדיזר? הוא מחכה לכם

בפורום ניתוחי עפעפיים שבאתר שאל את הרופא.

Be Sociable, Share!

    המשך קריאה

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר.

    Why ask?