טיפולים אוקולופלסטיים באזור הצפון

עד לאחרונה היה קושי לקבל טיפולים אוקולופלסטיים באזור הצפון ומטופלים היו צריכים להגיע לת"א או לירושלים. הדבר יצר המתנה ממושכת ואישפוז (גם אישפוז קצר) בעיר רחוקה עם אפשרות מצומצמת לביקור קרובים ומשפחה.

מספר רופאים בכירים בתחום חברו יחדיו והקימו מרכז רפואי מתקדם בשם "מעיין" באזור הצ'ק פוסט, בין חיפה לקריות. המרכז שם דגש על זמינות גבוהה וחדשנות רפואית, ונותן מענה לתחומים רבים הקשורים בניתוחי וטיפולי עיניים, בדיקות ואבחונים וניתוחי קרנית, רשתית וקטרקט.

במרכז הרפואי מעיין עובדים אוקולופלסטיים מומחים ובעלי שם, ובהם גם מומחים בכירים העוסקים באסטטיקה של העין. המרכז הקדיש חשיבות רבה לשימוש בציוד רפואי חדשני, והקים חדרי ניתוח מודרניים ומושקעים. במרכז יש צוות רפואי מנוסה ומיומן הנותן מגוון פתרונות לכל בעיות העיניים וניתוחי עיניים קוסמטיים או רפואיים.

במרכז הרפואי לניתוחי עיניים "מעין" מוצעת בימים אלו חבילה מיוחדת – "פלסטיקה ואסתטיקה של העין". מדובר בחבילה משתלמת המשלבת בין שירותי חדר הניתוח לבין שכר המנתח. וכוללת ייעוץ ראשוני של מנתחים בכירים ללא התחייבות או עלות. החבילה בתוקף עד מרץ 2016, . לקבלת פרטים: טלפון 04-6875000

www.maayanmed.co.il.

באדיבות שאל את הרופא https://www.medonline.co.il/

למעבר לפורום ניתוחי עפעפיים לחצו כאן:

https://www.medonline.co.il/forums/Plastics-of-the-eye-Forum

המשך קריאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.