7.10.14 הכנס השנתי ה5 בעדשות מגע ומשטח העין- נוכחות חובה!

הכנס השנתי בעדשות מגע ומשטח העין יתקיים ביום שלישי 7.10.14 במלון דיוויד אינטרקונטיננטל תל אביב המפואר ואמור ולהיות מוצלח ביותר גם הפעם. כמדי שנה ישנה כמות משתתפים גדולה ביותר של 500 אופטומטריסטים לפחות, סטודנטים, מתמחים ורופאי עיניים וזמן קצר מפתיחת הרישום ההרשמה נסגרת.

הכנס בחסות גונסון בחברת ג'ונסון את ג'ונסון אשר מזמינה את כלל האופטומטריסטים, הרופאים והסטודנטים ברחבי הארץ ללא יוצא מן הכלל להשתתף בכנס ללא תשלום או עלות כלשהי, ולקבל יום פורה ומלמד עם מיטב ההרצאות וחידושי האופטומטריה לשנת 2014.

ההשתתפות בכנס השנה כוללת ארוחת בוקר וצהריים. כנס עשיר ביותר עם סדנאות, הרצאות עדכון ולימוד, צפייה בפוסטרים (כולל תחרות) ופגישה עם כל אנשי הענף ביום אחד.

הצלחנו לקבל רק מידע ראשוני על חלק מההרצאות מ ד"ר ניר ארדינסט (למרות שמדי שנה תוכנית הכנס מפורסמת רק בזמן פרסום ההזמנות)

תוכנית הכנס מוכנה, ההרצאות יתקיימו משעה 9:15 ועד 18:15 והכנס השנתי יהיה במתכונת חדשה עם מגוון נושאים ייחודיים:

סדנאות קליניות שבסופם מקבלים תעודת הכשרה. הסדנאות יתקיימו לפני ההרצאות (כפוף לרישום מוקדם ולמספר מצומצם של משתתפים בכל סדנה). מדובר על סדנאות הדרכה של בדיקה או מכשיר מורכב.
מושב על טיסת קרב וראייה. המושב יענה על שאלות שתמיד רצינו לדעת: איך טייס קרב טס עם משקפיים או עדשות מגע? האם לתת משקפי פולרואיד לטייסים מסחריים וטייסי קרב? איזה סוג מולטיפוקל עדיף לתת לטייסים ? מה ההתייחסות לנושא יובש בטיסות חיל האוויר וטיסות רגילות, איזה בדיקות עורכים לטייסים במהלך השנים? מה ידוע לגבי אסטרונאוטים וראייה, ראייה בחלל ועוד. דר ניר ארדינסט עשה טלפונים וכל המרצים במושב הינם טייסים בחיל האוויר ורופאים.
מגוון סדנאות לרבות סדנה של התמודדות עם המצב בענף, סדנה למדידת לחץ עם עדשות מגע, סדנה למיפוי קרנית, סדנה להתאמת עדשות מגע עם הדמיה, סדנאות ראייה ירודה, סדנאות עדשות מגע טיפוליות, סדנאות טופוגרפיה וסדנאות מדידת לחץ. בסיום הסדנאות המשתתפים מקבלים תעודת הסמכה מהחברה.
10 מושבים ובניהם מושב נוירואופתלמולוגיה (מקרים בהם לא ניתן לשפר עם רפרקציה את הראייה).
הרצאות קצרות ומעשיות בנות 8 דקות על עדכונים בעדשות מגע.
הרצאות בנות 15 דקות בנושאים לימודיים או חדשים בעדשות מגע.

הכנס חובה לכל אופטומטריסט המעוניין להשאר מעודכן במקצוע ובחידושי הענף. ההרשמה תפתח בקרוב.

1_ 2 3 4 5

המשך קריאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *